O nás

Kdo jsme

Jsme Apfel IO s.r.o. vznikli jsme 17. srpna 2017 a dopředu nás táhnou naše 3 hlavní mise.

Víc než jen servis

Chceme lidem nabídnout lidem více než jen obyčejný servis IT. Chceme Vám pomoci s čímkoliv, co Vás napadne a báli jste se zeptat. Váš počítač zrychlíme, Vaše data zazálohujeme, Vašemu telefonu vyměníme display, to je základ, ale naučit s Facebookem? Nalepit ochrané sklo? Pobavit se o soukromí na internetu a nainstalovat programy, které jej budou chránit? To už nenabídnou všichni a proto jsme tu my. Přijďte se podívat do naší pobočky nebo si s námi sjednejte schůzku a třeba právě my vyřešíme problém, se kterým Vám ostatní servisy nebyly schopny pomoci.

Kryptoměny

Věříme, že kryptoměny jsou budoucnost. Bitcoin jako uchovavatel hodnoty a další kryptoměny pro každodenní transakce nebo jako jedna z možností, jak zůstat anonymní. Nejen že kryptoměny zrychlí a usnadní používání online platebních transakcí, budou sloužit například jako ochrana před inflací. Technologie na které jsou kryptoměny postaveny nás velmi fascinuje a tak jsme se rozhodli, že pomůžeme ostatním je používat a vykročíme vstříc nové technologické revoluci.

Ochrana soukromí a bezpečnosti online

Každý má právo na soukromí. To je na internetu ovšem stále více v ohrožení. Rozhodli jsme se, že nám to již nadále nebude lhostejné. Jako jedni z prvních nabízíme komplexní služby pro ochranu Vašeho soukromí a bezpečnosti online. Vaše data, Vaše online bankovnictví to vše je v ohrožení a je třeba se starat o to, aby všechny tyto údaje zůstaly v bezpečí.

A co dál?

Kde můžu sledovat novinky o Apfel IO s.r.o.?
Podívejte se na náš Facebook, případně si přečtěte jeden z našich článků.

Chcete se nás na něco zeptat?
Nebojte se nás kontaktovat a zeptat se na to, co máte na srdci.