Kryptoměny

Co je Bitcoin zač? K čemu slouží? Jaký je jeho potenciál? Jak do něj investovat a jak jej těžit? A co další kryptoměny? A jak si naprogramovat vlastní aplikaci běžící pod kryptoměnou?

Vyberte si jednu z našich služeb týkající se kryptoměn a jejich používání a těžby.

Kryptoměny pro uživatele

Naučíme Vás, jak Bitcoin a další digitální měny koupit a prodat, jak s nimi platit a kde je uchovávat. Jak si ověřit, že transakce bez problému proběhla a dostala se na správnou adresu a seznámíme Vás se základními nástroji, které by měl znát každý krypto nadšenec i běžný uživatel.
Chci se o Bitcoinu dozvědět více!

Kryptoměny pro podnikatele (připravujeme)

Jste podnikatel a chtěl by jste přijímat platby v kryptoměnách? Poradíme Vám, jak na to! Kontaktujte nás a umožníme Vám ve Vašem kamenném obchodě nebo eshopu přijímat jako jednu z platebních možností Bitcoin!

Těžba kryptoměn

Zasvětíme Vás do tajemství pasivního příjmu pomocí těžby kryptoměn. Naučíme Vás, jak si seskládat těžební stanici a nataktovat ji. Řekneme Vám, jaký těžební software zvolit a jak nasměrovat výdělky z něj přímo do Vaší kryptopeněženky.
Moc složité? Nechte si od nás sestavit těžební stanici na míru. Bude fungovat tak jak má hned po zapojení do zásuvky!

Kryptoměny pro vývojáře (připravujeme)

Chtěli by jste se dozvědět něco o tom, jak programovat decentralizované aplikace? Jak postavit a vyvinou aplikaci, kterou nepůjde cenzurovat v žádném státě na světě? Jak zafinancovat vývoj Vaší aplikace pomocí emise tokenů? Jsme tu pro Vás!

Investice do kryptoměn

Rádi Vám ukážeme, jak kryptoměny nakoupit a prodat, jak je uchovávat a směnit za jiná digitální aktiva a kde nalézt ty správné informace ohledně kryptoměn.
Chcete to jednodušší? Nechte nás investovat pro Vás!

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás!