Ochrana soukromí

Při rozhovoru z roku 2010 zaznělo z úst ředitele Facebooku, Marka Zuckerberga, že „soukromí už není společenskou normou.“ V roce 2013 Zuckerberg se svou ženou koupil nejen obrovský luxusní dům v Palo alto, ale také všechny čtyři přilehlé domy v sousedství za více než 30 milionů dolarů, aby si tak zajistil dostatečné soukromí… Více zde.

Nechcete, aby s Vámi a Vašimi daty zacházel Facebook a další společnosti jako se zbožím? Vážíte si Vašeho soukromí a nejste ochotni jej lacině prodat? Pak jsou tyto služby Určeny právě pro Vás.

Úprava aplikací

Nastavíme Váš účet na Facebooku, Váš účet na Googlu a libovolný další účet tak, aby O Vás shromažďoval co nejméně informací. Nainstalujeme Vám na počítač či telefon programy a doplňky, které ochrání Vaše soukromí a nijak Vás neomezí. Doporučíme vhodné služby pro maximální míru soukromí a předáme Vám cenné tipy, jak chránit své soukromí online.
Cena: 299,- Kč

Vymažeme Vás

Rozhodli jste se nadobro opustit internet? Rádi Vám s tím pomůžeme. Nabízíme možnost vymazat celou Vaši historii na internetu a všechny údaje, které o vás budou dohledatelné a bude možné je smazat.
Cena: od 299,- Kč

Školení a poradenství

Poskytneme Vám konzultaci ohledně toho, jak chránit své soukromí na internetu a doporučíme nejlepší metody a aplikace k tomuto účelu určené.
Cena: kontaktujte nás!

Kurzy a přednášky

Uděláme přednášku o soukromí a bezpečnosti na internetu. Naučímé Vás standardní a ověřené praktiky používané v těch největších firmách a naučíme Vás používat programy, které ochrání Vaše soukromí.
Cena: kontaktujte nás!

Úprava Vašeho zařízení pro lepší soukromí

Umíme odstranit GPS čip, čtečku otisků prstů, přední kameru a další senzory na Vašem mobilním telefonu, notebooku, či jiném kusu techniky, které nepoužíváte tak často a které jsou lákadlem pro případného útočníka.
Cena: od 299,- Kč

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat!